Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuº sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUª  SEBZE KARIªIMI

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuº gıda markasıyla kurutulmuº gıda, meyve, sebze üretimine ve satıºına baºlamıºtır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-sebze-karisimi.html

iri sebze karıºımı

iri sebze karıºımı

ince sebze karıºımı

ince sebze karıºımı

ince toz karıºımı

sebze tozu karıºımı

 

 Sebze Karıºımı: İçindekiler pırasa, kapya biber, domates, havuç, soğan olarak ana ürünlerdir. talebe göre içerisine fasulye, ıspanak, pancar, brokoli, maydanoz girebilir.

Sipariº vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariº Sayfası

Aramalar: Kurutulmuº  Sebze Karıºımı fiyatı, kaliteli kuru  Sebze Karıºımı, kurutulmuº  Sebze Karıºımı fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araºtır, doğal kuru  Sebze Karıºımı tedariki, kurutulmuº  Sebze Karıºımı kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı,kurutulmuº  Sebze Karıºımı üretimi yapan makine satın al ve temin et,   Sebze Karıºımı kurutma makinesi,   Sebze Karıºımı kurutma,   Sebze Karıºımı kurutma makineleri,   Sebze Karıºımı kurutucu.