Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ ZEYTİN TOZU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-zeytin-tozu.html

kurutulmuş zeytin tozu

Kurutulmuş Zeytin Tozu

kurutulmuş yeşil zeytin tozu

kurutulmuş yeşil zeytin tozu

Kurutulmuş zeytin kurutulmuş dilimlenmiş zeytinin değirmende öğütülerek elde edilen türüdür. farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 0-1 mm arasında olan ürün zeytin tozu olarak isimlendirilir. 1 mm üstünde istenilen ölçülerde özel granül üretimi de yapılmaktadır. İki çeşit zeytin tozu üretimi bulunmaktadır.

Kurutulmuş yeşil zeytin tozu: Dilimlenmiş yeşil zeytinlerin kurutulup öğütülmesi ile elde edilen ürünümüzdür. Bisküvi, kraker karışımlarında kullanılabilir.

Kurutulmuş siyah zeytin tozu: Dilimlenmiş siyah zeytinlerin kurutulup öğütülmesi ile elde edilen ürünümüzdür. Bisküvi, kraker karışımlarında kullanılabilir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş zeytin tozu fiyatı, kaliteli kuru yeşil , siyah zeytin tozu, kurutulmuş zeytin tozu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru zeytin tozu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için zeytin tozu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru zeytin tozu üretimi yapan makine satın al ve temin et, zeytin tozu kurutma makinesi, zeytin tozu kurutma, zeytin tozu kurutma makineleri, zeytin tozu kurutucu.