Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ YOĞURT

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-yogurt-tozu.html

kurutulmuş yoğurt granül

Kurutulmuş yoğurt toz-granül

Kurutulmuş yoğurt, ülkemizde yöreye göre, kurutulmuş yoğurt, katık, kurut, taş yoğurt, eşki, olarak bilinse de genelde kurut olarak bilinir. Cips, makarna, çorba, salata yapımında ve özel imalatlarda kullanılmaktadır. Firmamızda kurutulmuş yoğurt aşağıdaki şekillerde üretilmektedir.

Kurutulmuş granül yoğurt: Yoğurdun uygun makinelerde, uygun sıcaklıklarda bekletilip kurutularak öğütülmesi ile elde edilen ürünümüzdür. Granül yoğurt 1 mm üstü ölçülerde istenilen boyutta üretilebilmektedir.

Kurutulmuş toz yoğurt: Granül yoğurdun uygun ölçülerde öğütülmesi ile elde edilen ürünümüzdür. Genellikle toz yoğurt 1 mm altı ürün olarak isimlendirilmektedir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş yoğurt tozu fiyatı, kaliteli kuru yoğurt tozu, kurutulmuş yoğurt tozu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru yoğurt tozu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için yoğurt tozu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru yoğurt tozu üretimi yapan makine satın al ve temin et, yoğurt tozu kurutma makinesi, yoğurt tozu kurutma, yoğurt tozu kurutma makineleri, yoğurt tozu kurutucu.