Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ YEŞİL ZEYTİN

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır.   Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.kurucum.com/kurutulmus-zeytin.html

kurutulmuş yeşil zeytin

Kurutulmuş yeşil zeytin

yeşil zeytin tozu

kurutulmuş yeşil zeytin tozu

Kurutulmuş yeşil zeytin pastı katkı maddesi olarak , zeytinli ekmek imalatında, pizzalarda, soslarda kullanılabilir. Firmamız aşağıdaki türlerde yeşil zeytin kurusu üretimi gerçekleştirmektedir.

Dilimli yeşil zeytin: Siyah zeytine göre daha az yağ oranına sahiptir. Tuzluluk oranlarına göre özel imalat yapılabilmektedir.İstendiği takdirde özel büyüklüklerde granül kurutulmuş yeşil zeytin üretimi de  yapılabilmektedir.

Yeşil zeytin tozu: Yeşil zeytinlerin kurutulup öğütülmesi ile elde edilen üründür. Kraker karışımlarında, bisküvilerde, poğaçalarda kullanılabilir. Tuzluluk oranlarına göre özel imalat yapılabilmektedir.İstendiği takdirde özel büyüklüklerde granül kurutulmuş yeşil zeytin üretimi de  yapılabilmektedir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş yeşil zeytin fiyatı, kaliteli kuru yeşil zeytin, kurutulmuş yeşil zeytin fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru yeşil zeytin tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için yeşil zeytin kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru yeşil zeytin üretimi yapan makine satın al ve temin et, yeşil zeytin kurutma makinesi, dilimli zeytin kurutma, yeşil zeytin kurutma makineleri, dilimli zeytin kurutucu.