Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ SOĞANCIK(FRENK SOĞANI)

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-sogancik.html

soğancık kurusu

Kurutulmuş soğancık hazır gıda ürünlerinde kullanılabilir. Kurutulmuş soğancık farklı boy ve ebatlarda kalibre edilebilir. lütfen özel imalatlar için tarafımızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş soğancık fiyatı, kaliteli kuru soğancık, kurutulmuş soğancık fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru soğancık tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için soğancık kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru soğancık üretimi yapan makine satın al ve temin et, soğancık kurutma makinesi, soğancık kurutma, soğancık kurutma makineleri, soğancık kurutucu.