Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ SOĞAN

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-sogan.html

kurutulmuş soğan flakes

Kurutulmuş soğan hazır çorbalarda, turşularda, köfte harçlarında, baharat karışımlarında kullanılabilir. Kurutulmuş soğan genel olarak soğan flakes, soğan granül ve soğan toz olarak 3 çeşitte satılmaktadır. Soğan granülde farklı tane boyutlarında 1-3mm  veya 4-6 mm olmak üzere ürün satışları mevcuttur.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş soğan fiyatı, kaliteli kuru soğan, kurutulmuş soğan fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru soğan tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için soğan kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru soğan üretimi yapan makine satın al ve temin et, soğan kurutma makinesi, soğan kurutma, soğan kurutma makineleri, soğan kurutucu.