Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ SALATALIK TOZU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: www.kurucum.com

Kurutulmuş salatalık tozu kozmatikte peeling malzemesi olarak kullanılabilir. Kurutulmuş salatalık tozu farklı boy ve ebatlarda kalibre edilebilir. lütfen özel imalatlar için tarafımızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş salatalık tozu fiyatı, kaliteli kuru salatalık tozu, kurutulmuş salatalık tozu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru salatalık tozu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için salatalık tozu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru salatalık tozu üretimi yapan makine satın al ve temin et, salatalık tozu kurutma makinesi, salatalık tozu kurutma, salatalık tozu kurutma makineleri, salatalık tozu kurutucu.