Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ PORTAKAL KABUĞU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-portakal-kabugu.html

kurutulmuş portakal kabuğu

portakal kabuğu granül

Kurutulmuş portakal kabuğu , bitkisel çaylarda,hazır aşure karışımlarında, gıda ürünlerinde katkı maddesi ve aroma artırıcı olarak kullanılabilir. Firmamız tarafından üretilen portakal kabukları farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşağıda portakal kabuğunun genel kalibre boyutlarını bulabilirsiniz.

Portakal kabuğu granül - iri parçalı (5-8 mm) : özel değirmende ve eleklerde kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Portakal kabuğu granül (2-5 mm ) : Özel değirmende ve elekte kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Portakal kabuğu toz (0-2 mm) : Özel değirmende öğütülerek elde edilen ürünümüzdür.

Farklı boyutlarda istenen özel imalatlar için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş portakal kabuğu fiyatı, kaliteli kuru portakal kabuğu, kurutulmuş portakal kabuğu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru portakal kabuğu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için portakal kabuğu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru portakal kabuğu üretimi yapan makine satın al ve temin et, portakal kabuğu kurutma makinesi, portakal kabuğu kurutma, portakal kabuğu kurutma makineleri, portakal kabuğu kurutucu.