Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ PEYNİR -PEYNİR TOZU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-peynir-tozu.html

kurutulmuş peynir tozu

Kurutulmuş peynir tozu

Genel olarak cips, makarna, pasta, bisküvi, çorba, salata yapımında ve özel imalatlarda kullanılmaktadır. Firmamızda kurutulmuş peynir aşağıdaki şekillerde üretilmektedir.

Kurutulmuş granül peynir: Farklı peynir türlerinin parçalanarak kurutulması ile elde edilen ürünümüzdür. Granül ürünümüz 1 mm üstü olarak istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Kurutulmuş toz peynir: Granül peynirin uygun ölçülerde öğütülmesi ile elde edilen ürünümüzdür. Toz peynir 1 mm altı olarak satılan ürünümüzdür.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş peynir tozu fiyatı, kaliteli kuru peynir tozu, kurutulmuş peynir tozu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru peynir tozu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için peynir tozu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru peynir tozu üretimi yapan makine satın al ve temin et, peynir tozu kurutma makinesi, peynir tozu kurutma, peynir tozu kurutma makineleri, peynir tozu kurutucu.