Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ PATLICAN

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-patlican.html

kurutulmuş patlıcan

kurutulmuş patlıcan

Slayt kesim patlıcan 

küp kesim patlıcan

küp kesim patlıcan  

Kurutulmuş patlıcan hazır gıda üretiminde, evlerde dolmalık olarak yada kızartmalarda kullanılabilir. Farklı tane boyutlarında üretilebilen patlıcan genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş patlıcan Slayt kesim, Kurutulmuş patlıcan bütün içi oyulmuş, Kurutulmuş patlıcan küp kesim(musakkalık).

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş patlıcan fiyatı, kaliteli kuru patlıcan, kurutulmuş patlıcan fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru patlıcan tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için patlıcan kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru patlıcan üretimi yapan makine satın al ve temin et, patlıcan kurutma makinesi, patlıcan kurutma, patlıcan kurutma makineleri, patlıcan kurutucu.