Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ PANCAR

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-pancar.html

kurutulmuş pancar 

Kurutulmuş pancar hazır gıda ürünlerinde kullanılabilir. Kurutulmuş pancar farklı boy ve ebatlarda kalibre edilebilir. Pancar ayrıca pancar tozu olarak da doğal renk verici amaçlı üretilebilir. lütfen özel imalatlar için tarafımızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş pancar fiyatı, kaliteli kuru pancar, kurutulmuş pancar fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru pancar tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için pancar kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru pancar üretimi yapan makine satın al ve temin et, pancar kurutma makinesi, pancar kurutma, pancar kurutma makineleri, pancar kurutucu.