Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ NAR KABUĞU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-nar-kabugu.html

Nar Kabuğu

Kurutulmuş Nar kabuğu , bitkisel çaylarda, gıda ürünlerinde katkı maddesi ve aroma artırıcı olarak kullanılabilir. Firmamız tarafından üretilen Nar kabukları farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşağıda Nar kabuğunun genel kalibre boyutlarını bulabilirsiniz.

Nar kabuğu granül - iri parçalı (2-8 mm) : özel değirmende ve eleklerde kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Nar kabuğu ince granül (1-5 mm ) : Özel değirmende ve elekte kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Nar kabuğu toz (0-2 mm) : Özel değirmende öğütülerek elde edilen ürünümüzdür.

farklı boyutlarda istenen özel imalatlar için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş Nar kabuğu fiyatı, kaliteli kuru Nar kabuğu, kurutulmuş Nar kabuğu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru Nar kabuğu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için Nar kabuğu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru Nar kabuğu üretimi yapan makine satın al ve temin et, Nar kabuğu kurutma makinesi, Nar kabuğu kurutma, Nar kabuğu kurutma makineleri, Nar kabuğu kurutucu.