Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ MAYDANOZ

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-maydanoz.html

kurutulmuş maydanoz

kurutulmuş maydanoz

 

  • Kurutulmuş maydanoz hazır çorba sanayisinde, bazı hazır gıdalarda kullanılabilir. Maydanoz toz yada granül olarak farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Kurutulmuş maydanoz boyutları hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş maydanoz fiyatı, kaliteli kuru maydanoz, kurutulmuş maydanoz fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru maydanoz tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için maydanoz kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru maydanoz üretimi yapan makine satın al ve temin et, maydanoz kurutma makinesi, maydanoz kurutma, maydanoz kurutma makineleri, maydanoz kurutucu.