Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, meyve ve gıda üretmektedir.

KURUTULMUŞ KÜLTÜR MANTARI

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-mantar.html

kurutulmuş mantar

Mantarın kurutma işlemi firmamızın uzun süreli Ar-Ge çalışmaları sonucunda şekillenmiştir. Kurutma için en uygun koşullar , ürünün tekrar su emme hızı , uygun kurutma sıcaklığı ve süresi test edilerek üretimine geçilmiştir. Denemelerimiz sonucunda hiçbir katkı maddesi kullanmadan (metabisülfit- sülfirik asit v.b gibi) kurutulacak mantarın nasıl daha kaliteli ve doğal olabileceği kanıtlanmıştır. Firmamız bu çalışmaların sonucunda, kurutulmuş mantar üzerine aşağıdaki ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Kurutulmuş slayt kesim kültür mantarı: 8 mm et kalınlığında kesilerek üretilmektedir. Pizzalarda, yemeklerde kullanılabilir.

Kurutulmuş granül kültür mantarı : 2-8 mm arası üretilmektedir. Hazır çorbalarda, mantarlı bulgur içerisinde kullanılabilir.

Kurutulmuş mantar dolgu maddesi: 0-2 mm arası olacak şekilde üretilmektedir. Ürünlerin mantar tadı alması için üretilmektedir.

Kurutulmuş mantar tozu: 500 mikron altı olacak şekilde üretimi yapılmaktadır.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş mantar fiyatı, kaliteli kuru mantar, kurutulmuş mantar fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru mantar tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için mantar kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru mantar üretimi yapan makine satın al ve temin et, mantar kurutma makinesi, mantar kurutma, mantar kurutma makineleri, mantar kurutucu.