Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ LİMON KABUĞU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-limon-kabugu.html

kurutulmuş limon kabuğu

Kurutulmuş limon kabuğu , bitkisel çaylarda, gıda ürünlerinde katkı maddesi ve aroma artırıcı olarak kullanılabilir. Firmamız tarafından üretilen limon kabukları farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşağıda limon kabuğunun genel kalibre boyutlarını bulabilirsiniz.

Limon kabuğu granül - iri parçalı (2-8 mm) : özel değirmende ve eleklerde kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu granül (1-5 mm ) : Özel değirmende ve elekte kırılıp kalibre edilen ürünümüzdür.

Limon kabuğu toz (0-1 mm) : Özel değirmende öğütülerek elde edilen ürünümüzdür.

farklı boyutlarda istenen özel imalatlar için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş limon kabuğu fiyatı, kaliteli kuru limon kabuğu, kurutulmuş limon kabuğu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru limon kabuğu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için limon kabuğu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru limon kabuğu üretimi yapan makine satın al ve temin et, limon kabuğu kurutma makinesi, limon kabuğu kurutma, limon kabuğu kurutma makineleri, limon kabuğu kurutucu.