Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ HAVUÇ

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-havuc.html

kurutulmuş havuç granül

KURUTULMUŞ HAVUÇ

Kurutulmuş havuç hazır çorba sanayisinde, bebek mamalarında katkı maddesi olarak kullanılabilir.  Kurutulmuş havuç farklı üretim şekillerinde satılabilir. Genel olarak havuç tozu ve farklı boyutlarda kırılarak elenmiş havuç granülü olarak satılmaktadır.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş havuç fiyatı, kaliteli kuru havuç, kurutulmuş havuç fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru havuç tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için havuç kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru havuç üretimi yapan makine satın al ve temin et, havuç kurutma makinesi, havuç kurutma, havuç kurutma makineleri, havuç kurutucu.