Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

HAŞLANMIŞ (ÖN PİŞİRİLMİŞ) KURUTULMUŞ FASULYE

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/on-pisirilmis-fasulye.html

ön pişirilmiş fasulye

Ön pişirilmiş fasulyenin imal edilme usulü şöyledir:

 Fasulye ıslanarak ön yıkama işlemi gerçekleştirilir,

 bu işlemden sonra özel dizaynımız olan haşlama makinesine sokulur.

 Haşlama işleminden sonra kurutma makinesine sokularak kurutma işlemi gerçekleştirilir.

Kurutma işleminden sonra paketleme ile ürün kullanılır hale gelmiştir.

Ön pişirilmiş fasulye farklı kullanım alanlarına göre farklı üretim teknikleri ile üretilebilmektedir. Özel imalatlar için farklı haşlama sürelerinde üretim yapılarak yumuşama süreleri değişebilmektedir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Ön pişirilmiş kurutulmuş fasülye fiyatı, kaliteli kuru haşlanmış fasülye, kurutulmuş haşlanmış fasülye fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru haşlanmış fasülye tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için haşlanmış fasülye kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru haşlanmış fasülye üretimi yapan makine satın al ve temin et, haşlanmış fasülye kurutma makinesi, haşlanmış fasülye kurutma, haşlanmış fasülye kurutma makineleri, haşlanmış fasülye kurutucu.