Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ ELMA

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır.   Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.kurucum.com/kurutulmus-elma.html

kurutulmuş elma

Elmaların kurutma işlemi firmamızın uzun süreli Ar-Ge çalışmaları sonucunda şekillenmiştir. Kurutma için en uygun koşullar , ürünün tekrar su emme hızı , uygun kurutma sıcaklığı ve süresi test edilerek üretimine geçilmiştir. Denemelerimiz sonucunda hiçbir katkı maddesi kullanmadan (metabisülfit- sülfirik asit v.b gibi) kurutulacak elmanın nasıl daha kaliteli ve doğal olabileceği denenmiştir. Firmamız bu çalışmaların sonucunda, kurutulmuş elma üzerine aşağıdaki ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Slayt kesilmiş elma: Elmaların slayt kesilmiş dilimler şeklinde kurutulduğu formdur.

Çubuk elma: Slayt kesilen elmaların bir defa daha kesilerek çubuk şeklinde üretildiği formdur.

Elma tozu: Kurutulmuş elmanın değirmende öğütülerek toz halinde çıktığı formdur.

Elma çayı:5-8 mm arası elenmiş doğal kurutulmuş elmadır.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş elma fiyatı, kaliteli kuru elma, kurutulmuş elma fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru elma tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için elma kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru elma üretimi yapan makine satın al ve temin et, elma kurutma makinesi, elma kurutma, elma kurutma makineleri, elma kurutucu.