Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ DİLİMLİ SİYAH ZEYTİN

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır.   Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.kurucum.com/kurutulmus-zeytin.html

kurutulmuş zeytin

Kurutulmuş dilimli zeytin pasta katkı maddesi olarak , zeytinli ekmek imalatında, pizzalarda, soslarda kullanılabilir. Firmamız aşağıdaki türlerde dilimlenmiş zeytin kurusu üretimi gerçekleştirmektedir.

Dilimli siyah zeytin: Çeşitli tuzluluk oranlarına göre üretimi gerçekleştirilebilir. 3 çeşit ürünümüz bulunmaktadır. Az tuzlu- Orta tuzlu- Çok tuzlu dilimlenmiş zeytin kurusu satışımız bulunmaktadır. İstendiği takdirde özel büyüklüklerde granül kurutulmuş siyah zeytin üretimi de  yapılabilmektedir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş dilimli siyah zeytin fiyatı, kaliteli kuru dilimli zeytin, kurutulmuş dilimli zeytin fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru dilimli zeytin tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için dilimli zeytin kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru dilimli zeytin üretimi yapan makine satın al ve temin et, dilimli zeytin kurutma makinesi, dilimli zeytin kurutma, dilimli zeytin kurutma makineleri, dilimli zeytin kurutucu.