Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ BROKOLİ

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-brokoli.html

kurutulmuş brokoli

Kurutulmuş brokoli hazır gıda üretiminde, sebze karışımlarında , çeşitli çorbalarda kullanılabilir. Farklı tane boyutlarında üretilebilen brokoli genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş brokoli çiçek, kurutulmuş brokoli sap toz.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş brokoli fiyatı, kaliteli kuru brokoli, kurutulmuş brokoli fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru brokoli tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için brokoli kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru brokoli üretimi yapan makine satın al ve temin et, brokoli kurutma makinesi, brokoli kurutma, brokoli kurutma makineleri, brokoli kurutucu.