Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ BİBER

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-kapya-biber.html

kurutulmuş yeşil biber

kurutulmuş yeşil biber

kurutulmuş kapya biber

kurutulmuş kırmızı kapya biber

Kurutulmuş biber hazır gıda üretiminde, baharatlarda çeşitli soslarda, sebze karışımlarında kullanılabilir. Farklı tane boyutlarında üretilebilen biber genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş biber Slayt kesim, Kurutulmuş biber bütün, Kurutulmuş biber küp kesim, Kurutulmuş biber granül.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş biber fiyatı, kaliteli kuru biber, kurutulmuş biber fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru biber tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için biber kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru biber üretimi yapan makine satın al ve temin et, biber kurutma makinesi, biber kurutma, biber kurutma makineleri, biber kurutucu.