Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ GÜL YAPRAĞI

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-gul.html

Gül yaprağı lokumların içerisinde, koku ve aroma vermesi için hazır gıdalarda, kozmetik sanayisinde v.b. yerlerde kullanılabilir.  Farklı özelliklerde kurutulmuş gülleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Aşağıda özelliklerine görekurutulmuş güller ile ilgili açıklamaları bulabilirsiniz.

Fırın kurusu kurutulmuş gül: Özel sıcaklıklarda mevsiminde kurutulmuş Isparta gülüdür.

kurutulmuş gül

kurutulmuş gül

Fırında kurutulmuş gül

Gölgede Kurutulmuş Kurutulmuş Gül: Mevsiminde ( mayıs-haziran ayı) Isparta gülünün gölgeye serilmesi ile kurutulmuş şeklidir.

kurutulmuş gül gölge kurusu

Gölgede Kurutulmuş Gül

kurutulmuş gül paket

paketlenmiş kurutulmuş gül

kurutulmuş gül tozu

Kurutulmuş Gül tozu

gül yapraklı lokum

Gül yaprağı kullanılmış lokum

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş gül yaprağı fiyatı, kaliteli kuru gül yaprağı, kurutulmuş gül yaprağı fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru gül yaprağı tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için gül yaprağı kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru gül yaprağı üretimi yapan makine satın al ve temin et, gül yaprağı kurutma makinesi, gül yaprağı kurutma, gül yaprağı kurutma makineleri, gül yaprağı kurutucu.