Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ GALETA UNU

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır. Kurutma tesisimizde üretimi yapılan sebze, meyve ve gıdalarımız hakkında bilgi almak için: http://www.kurucum.com/kurutulmus-galeta-unu.html

kurutulmuş galeta unu

Kurutulmuş Galeta Unu

Kurutulmuş galeta unu ekmeklerin belli oranlarda kurutulup kırılması ile elde edilen üründür. Firmamızın özel geliştirdiği pnomatik kurutma sistemi ile ürün hem kırılıp aynı anda kurutulabilmektedir. Bu sayede rengin çok daha beyaz olması sağlanmıştır. Şok kurutma yöntemi firmamızın özel makinelerinde galeta unu gibi toz tarhana unu kurutulmasında da kullanılabilmektedir.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş galeta unu fiyatı, kaliteli kuru galeta unu, kurutulmuş galeta unu fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru galeta unu tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için galeta unu kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru galeta unu üretimi yapan makine satın al ve temin et, galeta unu kurutma makinesi, galeta unu kurutma, galeta unu kurutma makineleri, galeta unu kurutucu.