Eksis Makina "Kurucum Gıda" markasıyla kurutulmuş sebze, kuru meyve, sebze tozu üretmektedir.

KURUTULMUŞ ARMUT

Eksis Makina, imalatını yaptığımız kurutma makineleri ile üretim yapan kurutulmuş gıda markasıyla kurutulmuş gıda, meyve, sebze üretimine ve satışına başlamıştır.   Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.kurucum.com/kurutulmus-armut.html

kurutulmuş armut 

Kurutulmuş armut farklı lezzetler sunan firmamızın özel ürünüdür. Farklı tane boyutlarında üretilebilen armut genel olarak aşağıdaki üretim boyutlarında tedarik edilebilir. Özel imalat için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kurutulmuş armut Slayt kesim,  Kurutulmuş armut çubuk kesim.

Sipariş vermek veya fiyat bilgisi almak için (TL/kg) tıklayınız.Online Sipariş Sayfası

Aramalar: Kurutulmuş Armut fiyatı, kaliteli kuru Armut, kurutulmuş Armut fiyatları bul, en uygun ucuz fiyatlı türleri araştır, doğal kuru Armut tedariki, Sizde fırında kurutma yöntemiyle üretim yapmak için Armut kurutma makinemizi inceleyebilirsiniz.

tepsili kurutma makinesi

Endüstriyel Gıda Kurutma Makinemiz.Tepsili Kurutucu

 Kurutma makinesi ile ilgili aramalar:Toptan kuru gıda, meyve, sebze üretimi yapan kurutma makinesi imalatçısı, kuru Armut üretimi yapan makine satın al ve temin et, Armut kurutma makinesi, Armut kurutma, Armut kurutma makineleri, Armut kurutucu.